Çatalca Kahvaltı

Unutulmaz bir hafta sonu kahvaltısı yaşamanız için Doğaköyü kahvaltı keyfine bekliyoruz.

Açık büfe kahvaltı keyfi

Organik köy kahvaltısı ile hizmetinizdeyiz. Çatalca’da kahvaltı kültürünün en zengin ve geniş menüsüne sahibiz. Doğaköyü’nde, hafta içi istediğiniz saat serpme kahvaltıyla, hafta sonu sabah 09.30 – 13.30 arası açık büfe kahvaltı hizmetimizle doğadan bir gün geçirebilirsiniz.

Doğaköyü yol tarifini isterseniz Google, isterseniz Yandex üstünden alarak Doğaköyü açık büfe kahvaltı keyfine hızlı ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Google Maps ile Doğaköyü yol tarifi

Yandex Navigasyon ile Doğaköyü yol tarifi

Doğaköyü’nde ailece kahvaltınızı yaparken çocuklarınız istediği zaman geniş oyun parkımızdan ücretsiz faydalanabilir. Oyun parkımız tüm masalar tarafından rahatça görülebilir şekilde dizayn edilmiştir.

ÇOCUK OYUN ALANIMIZDAN FOTOĞRAFLAR

Doğaköyü Açık Büfe Kahvaltısında Neler Var

Kendi Üretimimiz Hamsiköy Sütlacı
Kendi Üretimimiz DoğaKöy Ayranı
Kendi Mamulümüz Doğal Süzme Yoğurt
Kendi Mamulümüz Kaymak
Kendi Tavuklarımızdan Köy Yumurtası
Kendi Mamulümüz Gül Reçeli
Kendi Mamulümüz Doğal İnek Sütü
Mevsimine Göre Değişen Meyve Çeşitleri
Organik Trabzon Balı
Soğan Soslu Patates Kızartması
Zeytinyağlı Patates Haşlaması
Siyah Zeytin Soslu Ve Sossuz
Yeşil Zeytin Soslu ve Sossuz
Nesguik ve Mısır Gevreği
Tam Yağlı Beyaz Peynir
Beyaz Örgü Peynir

Lor peyniri
Tulum peyniri

Sarı örgü peynir
Kaşar peyniri
Beyaz peynir
Çilek reçeli
Vişne reçeli
Kayısı reçeli
Portakal reçeli
Ahududu reçeli
Ayva reçeli
Tahin
Pekmez
Sosis kızartma
Sucuklu yumurta
Menemen 

Salam çeşitleri
Poğaça çeşitleri
Simit çeşitleri
Sigara börekleri
Börek çeşitleri
Çılbır
Kısır
Domates
Biber
Salatalık
Kepek, çavdar, beyaz ekmek çeşitleri
Portakal suyu
Vişne suyu
Elma suyu
Çay
Türk ve nescafe çeşitleri

DOĞKÖYÜ'NÜ VİDEOMUZDAN İZLEYİN

DoğaKöyü Çatalca kahvaltı keyfine sizleride bekleriz. Geniş bahçemiz, doğal yapımız ve bir birinden lezzetli kahvaltı menümüzü seveceğinize inanıyoruz. DoğaKöyü kahvaltı konusunda en sevdiğiniz yer haline gelecek. Rezervasyon için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

0 536 561 40 40

ÇATALCA’da ÖZEL BİR HAFTA SONU KAHVALTISINA SİZİ BEKLİYORUZ.

Çatalca İstanbul’un yanı başında doğal güzellikleri ve temiz havası nedeni ile özellikle hafta sonu kaçamağı yapmak isteyenlerin ilk tercihi konumundadır.Çatalca ilçesine özellikle yaz aylarında artan talep doğrultusunda irili ufaklı pek çok kahvaltı mekanı açılan ilçede işini hakkı ile yapan ve misafirlerinin mutluluğunu şirket politikası olarak belirleyen DoğaKöyü  bu mekan kalabalığından sıyrılarak Çatalca Kahvaltı Mekanları diye adlandırılan işletmelerden farklı bir konumda konumlanmıştır.

ÇATALCA KAHVALTI

Doğaköyü  olarak çatalca kahvaltı mekanları arasında monoton bir mekan olmaktan bizi ayıran bir kaç hususu belirtmekte fayda var

  • Doğaköyü Adına yakışan bir şekilde tüm kahvaltılık ürünlerini mevsimine uygun taze organik kahvaltılıklardan seçmektedir.
  • Doğaköyü sadece bir kahvaltı mekanı değil aynı zamanda tüm gün doğa ile iç içe huzurlu bir gün geçirmenize imkan tanıyan bir tesistir.
  • Doğaköyü ticari bir kurum olmanın ötesinde misafirlerine kendi mekanlarında olmanın rahatlığını sağlamayı ilke edinmiştir.
  • Doğaköyü misafirlerini ağırlarken en üst düzeyde memnuniyeti kendisine ilke edinmiştir.

ÇATALCA AÇIKBÜFE KAHVALTI KEYFİ

ÇATALCA KAHVALTI

Çatalca kahvaltı kendine has bir kültür oluşturma noktasında hızla büyümekte olan bir olgudur.Çatalca’da  açık büfe kahvaltı,popülaritesini gün geçtikçe arttıran bir kavramdır. DoğaKöyü olarak açık büfe kahvaltı deneyiminize farklıbir boyut katmaktan mutluluk duyuyoruz. Ailesi ve sevdikleri ile mutlu bir gün geçiren tüm misafirlerimiz bizim en büyük sermayemizdir.Siz de kendinize bir iyilik yapıp bir kahvaltıda misafirimiz olabilirsiniz. Çatalca kahvaltı keyfi için Doğaköyü’nüze bekliyoruz.

Bilgi, iletişim ve rezervasyon için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz:

0 536 561 40 40